BABYDOCKA. Frans Schmidt & Co, Tyskland. 1915-20.

Biskvihuvud och formpressad kropp. I docksäng, kläder. H 28.

Slitage, skador och saknade fingrar mm.

Lähtöhinta
1 200 SEK