Carl Erik Törner

(Ruotsi, 1862-1911)
Carl Erik Törner
(Ruotsi, 1862-1911)

CARL ERIK TÖRNER, Olja på duk, signerad och daterad 189?

Svenskt sommarlandskap med vandrande figur. 43 x 66 cm.

Obetydliga repor. Smärre skrapmärken längs ramkant.

Lähtöhinta
5 000 SEK