FAT, 2 st, samt TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina.

Dekor i underglasyrblått av landskap med pagoder. Uppläggningsfat: L 26 och 29. Tallrikar: diam 24.

Nagg. Slitage.

Lähtöhinta
800 SEK