BÖCKER, 7 st.

"Solen och Norden, Frankrike och Sverige på 1700-talet", "Brev till Kickan, Carl August Ehrensvärd", "Carl von Linné, Boningar, trädgårdar och miljöer", "Märkliga ting på Grönsöö", "Gustaf III, mannen bakom myten", "Den engelska parken i Sverige", "Svenskt och Franskt, 1700-tal i institut Tessins samlingar".

Esineen kunto

Smärre slitage.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä