SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal.

Fanerat, intarsia i form av blommor, beslagsdekor. Tre lådor, svängda ben. L 141, b 74, h 75.

Slitage, repor, smärre fanérskador.

Lähtöhinta
8 000 SEK