PARTI PRISPOKALER, 7 delar, silver, bla K. Andersson, Stockholm, 1900-talets första hälft.

Olika modeller. H 4,5-6,5.

Slitage och gåvogravyr på samtliga.

Alkuperä - Provenienssi

Ekolsundsslott.

Lähtöhinta
1 000 SEK