BORDSFOTOGENLAMPA. glas, metall, nyrokoko, sent 1800-tal.

Balusterformad med förgyllt jaktmotiv. Fot i genombruten metall i rokokostil. Glaskupa med målad dekor av landskap. H 59.

Bristningar. Slitage. Nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK