HARALD GALLEN, öljy kankaalle, sign. Harald Gallén 1904.
"Maantie" - "Landsvägen". 54 x 41 cm.
Smärre retuscher samt krackelyrer. Obetydligt färgbortfall. Smärre ytsmuts.
Galerie Hörhammer, Helsingfors, "Harald Gallén 1880-1931", 17 - 28 januari 1976, kat nr 4.
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta