GUDOMAR, två stycken samt SKED, kopparlegering och brons. Indien, 1800-tal och äldre.

Height 6-9 cm. Lenght of spoon 16,5 cm.

Wear.

Alkuperä - Provenienssi

Lähtöhinta
2 000 SEK