Frans Wilhelm Odelmark

(Ruotsi, 1849-1937)
Frans Wilhelm Odelmark
(Ruotsi, 1849-1937)

FRANS WILHELM ODELMARK, akvarell, sign.

Stadsmotiv från Visby. 40 x 34.

Lähtöhinta
3 000 SEK