Vicke Andrén

(Ruotsi, 1856-1930)
Vicke Andrén
(Ruotsi, 1856-1930)

VICKE ANDRÉN, kolorerat tryck. Sign.

Interiör med ammande kvinna. 24 x 18.

Smärre skador. Lös ram.

Lähtöhinta
1 200 SEK