Kalusteet Peilit
935
SPEGEL. Barockstil, 1800-talets andra del.
Spegel. barockstil, 1800-talets andra del.

Förgylld och svart. Rak form med rik plastisk dekor. Uppsvängt genombrutet krön med dekor av eklöv. Ram med tryckta glasbilder. 158 x 92.

Slitage. Skadad. Orent glas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK