CLARENCE BLUM

Bemålad lera, signerad CB.

"Torggumman". Höjd: 66 cm.

Esineen kunto

Repor, slitage i leran med några avslagna bitar.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L44
Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Cecilia Berggren

Tukholma

Cecilia Berggren
Nuorempi asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Ei tarjouksia

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)