JACQUELINE RABUN

'Cave' hänge prytt med en briljantslipad diamant för Georg Jensen, 18K vitguld, ca början 2000-tal.

Hänge, klotformad med diamant, ca 0,10 ct på indraget. Diameter ca 1,2 cm. Tillsammans med en kedja, ankarelänk, 18K vitguld. Längd ca 76 cm. Totalvikt ca 12,2 g.

Esineen kunto

Smärre slitage.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 8 000 SEK

    Loppuhinta

    6 700
    681 EUR
    836 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
    314 tammi 17:136700SEK
    4A14 tammi 17:126500SEK
    314 tammi 17:126500SEK
    Pohjahinta 6 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia