ÖRHÄNGEN

Ett par med gammalslipade diamanter samt odlade mabépärlor.

Diamanter, totalt ca 0.64 ct. Ø ca 9.15 och 9.55 mm. Stämplade A Abbeus, Stockholm, 1936, 18K guld. Skruvstift. Höjd ca 2.2 cm. Totalvikt ca 3 g.

Esineen kunto

Diamanterna med inneslutningar som når ytan. Odlade pärlorna av ojämna formen med ojämnheter på ytan. Bruksslitage.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L15

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Joan Lowther

Tukholma

Joan Lowther
Arvioija

+46-708 216472
joan.lowther@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 500 SEK

    Loppuhinta

    3 000
    311 EUR
    367 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
    814 loka 17:263000SEK
    714 loka 15:012800SEK
    5A14 loka 15:012700SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia