SALONGSBORD

Senempire, Baltikum, 1800-talets mitt.

Fanerat med mahogny.Blindlåda i sarg. Centralben med skuren bladdekor. Tassfötter. Längd 134, bredd 77, höjd 70 cm.

Esineen kunto

Slitage. Fanerskador. Renoverad. Repor. Torrsprickor. Faner saknas delvis på skivans kant och på foten.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä