SALONGSBORD

Senempire, Baltikum, 1800-talets mitt.

Fanerat med mahogny.Blindlåda i sarg. Centralben med skuren bladdekor. Tassfötter. Längd 134, bredd 77, höjd 70 cm.

Esineen kunto

Slitage. Fanerskador. Renoverad. Repor. Torrsprickor. Faner saknas delvis på skivans kant och på foten.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    1 711
    178 EUR
    210 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
    516 loka 09:521711SEK
    4A16 loka 09:511611SEK
    516 loka 09:511600SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia