BERTO MARKLUND

Skulptur, trä, signerad BERTO och daterad 26.12.1991.

Med dedikation undertill. Höjd 27 cm.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V24

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    333
    34 EUR
    41 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    1 9 loka 18:13333SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia