ROSA LIKSOM

Gicléeprint. Signerad och daterad 2009. Numrerad 1/5.

Utan titel. Bildstorlek ca 29x40 cm.

Esineen kunto

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Andreas Knutsson

Tukholma

Andreas Knutsson
Arvioija

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    1 500
    156 EUR
    184 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
    415 loka 17:081500SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    415 loka 17:071400SEK
    415 loka 17:071300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia