SKRIVSCHATULL

Fanerat med valnöt, sent 1800-tal.

Rektangulärt med sluttande lock. Inläggningar i fält och bårder. Längd 33 cm, bredd 26 cm, höjd 23 cm. Avain on.

Esineen kunto

Viiluvaurioita. Tahroja. Naarmuja. Kulumaa.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Caroline Lindahl

Tukholma

Caroline Lindahl
Arvioija

caroline.lindahl@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä