PELARBORD med schackbräde

Nyrokoko, 1800-talets slut.

Mahogny. Rikligt skuren dekor på foten med dekor av bl a stiliserade blad. Skivan med intarsiadekor av schackbräde och slingor i ljust träslag. Fällbar skiva. Höjd ca 73 cm i nedfällt läge. Skivans diameter ca 56,5 cm.

Esineen kunto

Fötter med mindre avslag. Smärre slitage och repor. Troligen renoverat.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H146

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Andreas Knutsson

Tukholma

Andreas Knutsson
Arvioija

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 4 000 SEK

    Loppuhinta

    3 200
    333 EUR
    394 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
    814 loka 14:293200SEK
    6A14 loka 14:273000SEK
    814 loka 14:272800SEK
    Pohjahinta 2 000 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia