LJUSSTAKE

Smide, 1600-/1700-tal.

Spiralformad. Droppskål på tre ben. Höjd 20 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage. Nagg.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    1 600
    161 EUR
    189 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (24 tarjousta)
    3 8 joulu 17:451600SEK
    5A 8 joulu 17:451525SEK
    5A 8 joulu 17:441500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia