TRÅGSOFFA

Rokokostil, 1900-tal.

Bonad björk/björkfanér. Skuren dekor, svängda ben. Lösa stoppade ryggdynor, klädda i gammelrosa ylletyg. Längd 252, total höjd 84 cm.

Esineen kunto

Bruksslitage, en sida med fanérskada. Repor.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Ei tarjouksia

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)