SKANDINAVISK FORMGIVARE

Möjligen MADSEN & SCHUBELL. Öronlappsfåtölj, Danmark, 1900-talets mitt.

Stomme av bok. Kopplade ben. Häftad klädsel. Lös nackkudde och sittdyna. Sitthöjd 38 cm.

Esineen kunto

Slitage. Smärre fläckar. Blekt. Ryggen något ranglig. Sittdynan med skador.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä