SKANDINAVISK FORMGIVARE. Möjligen MADSEN & SCHUBELL. Öronlappsfåtölj, Danmark, 1900-talets mitt.

Stomme av bok. Kopplade ben. Häftad klädsel. Lös nackkudde och sittdyna. Sitthöjd 38 cm.

Esineen kunto

Slitage. Smärre fläckar. Blekt. Ryggen något ranglig. Sittdynan med skador.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Anna Wessman

    Tukholma

    Anna Wessman
    Arvioija

    anna.wessman@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä