OKÄND KONSTNÄR FLAMLÄNDSK SKOLA, olja på duk, 1700-tal.

Motiv av Golgatascen. 99 x 91.

Uppfodrad duk, krackelyrer, smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
10 000 SEK