BYRÅ

Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Skiva av marmor. Fanerad med bl a jakaranda, dekor av intarsia. Två lådor, beslag av mässing. Bredd 102,5. Djup 43. Höjd 75 cm.

Muut tiedot

CITES certificate, valid within the EU included.
bidding if they intend to import this lot into another country.

Esineen kunto

Kulumaa. Viiluvaurioita. Korjaus. Avaimet puuttuvat.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Christian Olsén

Tukholma

Christian Olsén
Arvioija

christian.olsen@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä