BYRÅ, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Skiva av marmor. Fanerad med bl a jakaranda, dekor av intarsia. Två lådor, beslag av mässing. Bredd 102,5. Djup 43. Höjd 75 cm.

Muut tiedot

CITES certificate, valid within the EU included.
bidding if they intend to import this lot into another country.

Esineen kunto

Kulumaa. Viiluvaurioita. Korjaus. Avaimet puuttuvat.

Mitä kuljetus maksaa?

    Miten tilaan kuljetuksen?

    Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

    Milloin esineeni toimitetaan?

    Poikkeamia saattaa esiintyä.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Christian Olsén

    Tukholma

    Christian Olsén
    Arvioija

    christian.olsen@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä