SKÅLFAT 2 st, samt SKÅLAR 3 st, fajans, Stig Lindberg Gustavsberg.

En skål avlång med snås i grått och vitt- Övriga runda i gröngula, blå och svarta glasyrer. L 23 resp diam 10-20.

Tre med nagg. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK