MONA HUSS WALIN

Färglitografi, signerad och numrerad 27 / 750.

Strandkant med fåglar. Ca 43,5 x 33 cm.

Esineen kunto

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Tahroja.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Rydén

Tukholma

Karin Rydén
Arvioija

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Loppuhinta

    1 000
    100 EUR
    118 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
    1 8 joulu 18:221000SEK
    Pohjahinta 1 000 SEK saavutettu
    1 8 joulu 18:18500SEK
    1 8 joulu 18:18300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia