STOLAR

Ett par, Gustavianska, Lindome, 1800-talets början. Signerade AIS,

Skuren dekor, humlekvist, klädda sitsar.

Esineen kunto

Slitage. Något maskstungna. Senare bemålning.

Sijainti
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H4

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Ellinor Bylander

Ellinor Bylander
Arvioija

+46-767 661646
ellinor.bylander@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CET

    7 päivää 20 tuntia

    Lähtöhinta: 5 000 SEK

    Tarjottu

    1 500
    150 EUR
    177 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 600 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (1 tarjousta)
    115 joulu 16:551500SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia