OKÄND KONSTNÄR

Olja på pannå, 1700-tal.

Sydlänskt landskap. Pastoral vy. 26 x 37 cm.

Esineen kunto

Korjailuja. Naarmuuntunut. Kulumaa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T8

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Fredrik Anthony

Tukholma

Fredrik Anthony
Arvioija

+46-761 262154
fredrik.anthony@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CET

    4 päivää 5 tuntia

    Lähtöhinta: 6 000 SEK

    Tarjottu

    2 200
    223 EUR
    274 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 2 400 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    221 tammi 17:362200SEK
    118 tammi 18:342000SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia