KOMMOD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Fanér av bla valnöt, lyftbar lucka, dörr flnkerad av halvkolonnetter. Kulfötter. L 58, b 46, h 81.

Slitage, repor. Fuktfläckar.

Lähtöhinta
800 SEK