Jenny Nyström, "Fästmön", "Makan".
< 1m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring halvallians med briljantslipade diamanter.
2m 40s
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mulberry, "Bayswater", väska.
6m 40s
Mulberry, "Bayswater", väska.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
10m 40s
3 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
12m 40s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK