Nirvan Richter, fåtölj, Norrgavel.
1m
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sängbord, ett par, funkis, 1930-tal.
5m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, 18K guld, Italien.
7m
Collier, 18K guld, Italien.
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring, 18K guld med rubin och päronslipade diamanter,
9m
2 050 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, nyrenässans, omkring 1900.
11m
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
13m
Taklampa, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK