VAS
Glas, "Tusen Fönster", Simon Gate, Orrefors.

Slipad dekor. Signerad Orrefors 80395-221. H 23,5.

Esineen kunto

Några repor.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

SE-

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen My Bukowskis-sivulla.

    7906532 bukobject
    • 7906532 thumb
    • 7906533 thumb
    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 1 000 SEK

    Slutpris

    0

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)