Takaisin
289670
VAS
Glas, "Tusen Fönster", Simon Gate, Orrefors.

Slipad dekor. Signerad Orrefors 80395-221. H 23,5.

Esineen kunto

Några repor.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei

Kuljetus

Kuljetus osoitteeseen ja asiamiehelle

Pyydä hintatiedot
Rahti 200 SEK Noutopisteisiimme Göteborgissa, Helsingissä, Malmössä ja Tukholmassa.
Jos erikielisten versioiden välillä on mahdollisia eroavaisuuksia, on ruotsinkielinen versio ratkaiseva.

7906532 bukobject
  • 7906532 thumb
  • 7906533 thumb
Huutokauppa päättyi:
CET

Lähtöhinta: 1 000 SEK

Slutpris

0

Pohjahintaa ei ole saavutettu

Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)

Mitä kuljetus maksaa?

Löydä hintatiedot kuljetuksille Suomessa ja Ruotsissa. Toimitamme valitsemaasi asiamiespostiin tai osoitteeseen sekä omien toimipaikkojemme noutopisteisiin. Kuljetustilauksen teet voitetun huutokaupan jälkeen My Bukowskis-sivulla. Huomaathan, että mahdollisen kotiinkuljetuksen voi tilata vain siihen osoitteeseen, jonka olet antanut laskutusosoitteeksi maksua Klarnalle suorittaessasi.

SE-
    Meiltä puuttuu tällä hetkellä hintatieto tämän esineen kotiinkuljetukselle ilmoittamaasi maahan tai postitoimipaikkaan. Tarkista tietojen oikeellisuus tai ota meihin yhteyttä hintatiedot saadaksesi.
    * Kaikki hinnat ovat alustavia. Kotiinkuljetus ei ole mahdollista kaikille esineille.

    Kun maksu tapahtuu Klarnan kautta, voi kotiinkuljetuksen tilata vain siihen osoitteeseen, joka on ollut Klarnan hyväksymä maksua suoritettaessa.