Tillbaka
297796
ISHOCKEYSPEL
"Puck", AB Aristospel, Stockholm, 1960-tal.

Komplett med alla spelare. 69 x 49.

Konditionsrapport

Nagg. Slitage. Repor.

Följerätt
Nej

Transport

Hemleverans och till ombud

Begär prisuppgift
Frakt 400 SEK Till våra utlämningställen i Göteborg, Helsingfors, Malmö och Stockholm.
Vid eventuella skillnader mellan olika språkversioner har den svenska versionen företräde.

8248850 bukobject
  • 8248850 thumb
  • 8248851 thumb
  • 8248852 thumb
Auktionen avslutades:
CET

Utropspris: 1 000 SEK

Slutpris

0

Bevakningspriset är ej uppnått

Budhistorik (0 bud)

Få prisuppgift på transporter inom Sverige och Finland. Direkt hem till dig, till ombud eller ett av våra andra auktionshus. Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis. Observera att leveransadress vid eventuell hemtransport måste vara densamma som du angett som din fakturaadress vid betalning med Klarna.

SE-
    Vi saknar för närvarande en prisuppgift för hemleverans av detta föremål till ditt angivna land eller postnummer. Kontrollera uppgifterna eller kontakta oss för prisuppgift.
    * Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    När betalning av föremålet görs via Klarna kan hemleverans endast beställas till vid betalningstillfället av Klarna godkänd adress.