VÄGGUR
Sannolikt Mjölby Intarsia, 1900-talets mitt.

Intarsiadekor med kvinnofigurer. Batteriverk. H 46.

Esineen kunto

Smärre repor.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Alensimme kotiinkuljetuksen hintoja jopa 25% uuden yhteistyökumppanin myötä. Katso hinta kotiinkuljetukselle täältä.
SE-

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen My Bukowskis-sivulla.

    8261155 bukobject
    • 8261155 thumb
    • 8261156 thumb
    • 8261157 thumb
    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Ei tarjouksia

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)