BROR JÖNSSON

Olja på duk, signerad.

Gårdsauktion. 45 x 54 cm.

Konditionsrapport

Någon repa.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8606518 bukobject
    • 8606518 thumb
    • 8606519 thumb
    • 8606520 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    0

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)