421 föremål
Spegel Art deco 1920/30-tal.
5 tim 24m
Spegel Art deco 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa Art Deco 1900-talets första hälft.
5 tim 36m
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilstol 2000-tal.
6 tim 12m
Vilstol 2000-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
6 tim 22m
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggskåp, daterat 1847.
6 tim 41m
Väggskåp, daterat 1847.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, jugend, 1900-talets början.
6 tim 51m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnskänk, 1800-tal.
6 tim 58m
Hörnskänk, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
7 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhylla Empirestil 1900-talets första hälft.
7 tim 5m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
7 tim 10m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets början.
7 tim 15m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets början.
7 tim 54m
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
8 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
8 tim 48m
Byrå, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
9 tim 14m
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstol, gustaviansk, 1700-talet slut, .
9 tim 22m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, DUX, 1900-talets andra hälft.
9 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal.
9 tim 56m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trymå, sent 1800-tal.
10 tim 44m
Trymå, sent 1800-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
11 tim 10m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Skåp, 1950/60-tal.
11 tim 14m
Skåp, 1950/60-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, omkring år 1800.
11 tim 26m
Fällbord, omkring år 1800.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900 talets mitt.
11 tim 30m
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, jugend, tidigt 1900-tal.
11 tim 34m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
11 tim 42m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960/70-tal.
11 tim 44m
Matbord, 1960/70-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
11 tim 54m
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Danmark, 1930/40-tal.
12 tim 40m
1 300 EUR
Utropspris
4 000 EUR
Skänk, 1800-tal,
12 tim 44m
Skänk, 1800-tal,
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
12 tim 46m
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal.
13 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, 1950/60-tal.
13 tim 4m
Byrå, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-tal.
13 tim 8m
Matbord, 1800-tal.
350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, Nordal, Danmark.
13 tim 12m
Sideboard, Nordal, Danmark.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn 1940-tal.
1d 6 tim
Serveringsvagn 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol Louis XV-stil 1900-tal.
1d 6 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1950-tal.
1d 6 tim
Spegel 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets mitt.
1d 7 tim
Soffbord 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 2020 unikat.
1d 7 tim
Matbord 2020 unikat.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord Danmark 1970-tal.
1d 7 tim
Soffbord Danmark 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Spegel "Venna" IKEA 1900-talets slut.
1d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK