74 föremål
Vitrinskåp, jugend, 1900-talets början.
7m 26s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnskänk, 1800-tal.
14m 26s
Hörnskänk, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
16m 26s
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
10 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets början.
1 tim 10m
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
2 tim 4m
Byrå, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
2 tim 30m
Klädskåp, tidigt 1900-tal.
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Swedish Grace, 1930-tal.
3 tim 12m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1950/60-tal.
4 tim 30m
Skåp, 1950/60-tal.
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, jugend, tidigt 1900-tal.
4 tim 50m
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4 tim 58m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5 tim 10m
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal,
6 tim
Skänk, 1800-tal,
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
6 tim 2m
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal.
6 tim 16m
Skåp, rokoko, 1700-tal.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, 1950/60-tal.
6 tim 20m
Byrå, 1950/60-tal.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, Nordal, Danmark.
6 tim 28m
Sideboard, Nordal, Danmark.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Svensk Möbelindustri, 1940-tal.
1d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard "Korsör" IKEA 1960/70-tal.
1d 2 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
1d 2 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, 1900-talets första hälft.
1d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, senbarock, 1700-tal.
1d 3 tim
Byrå, senbarock, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1900-talets senare del.
1d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, omkring år 1900.
1d 5 tim
Klädskåp, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, omkring år 1900.
1d 6 tim
Byrå, omkring år 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
2d 2 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, Barock, 1700-tal.
2d 2 tim
Byrå, Barock, 1700-tal.
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
2d 4 tim
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vitrinskåp, 1920/30-tal.
2d 4 tim
Vitrinskåp, 1920/30-tal.
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Sideboard, 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930-tal Funkis.
2d 5 tim
Byrå 1930-tal Funkis.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kolonnskåp, ett par, 1800-tal.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Religiöst skåp, 1800-tal.
3d 2 tim
Religiöst skåp, 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, mahogny, 2000-tal.
3d 5 tim
Byrå, mahogny, 2000-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Sideboard 1960-tal.
3d 6 tim
Sideboard 1960-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
4d 6 tim
Barskåp, 1900-talets mitt.
18 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Byrå 1900-talets början.
5d 6 tim
Byrå 1900-talets början.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
6d 2 tim
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK