88 föremål
Stolar 4 st 1900-talets början.
1d 9 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, gustaviansk, 1700-talet slut, .
2d 14 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Baljfåtöljer, 3 st, Helsingborg 1895.
3d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 4 st, Danmark, 1950/60-tal.
6d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK