17 föremål
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2d 6 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
4d 3 tim
Bokhylla, 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
5d 6 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
6d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK