16 föremål
Ljuskrona, empirestil, 1900-tal.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
4d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, smide, 1900-tal.
6d 13 tim
Ljuskrona, smide, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK