34 föremål
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
5 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dörr, allmoge, Dalarna, omkring 1800.
8 tim 42m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trappstänger 20 st, 1920/30-tal.
1d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsurnor ett par 1900-tal gjutjärn.
2d 10 tim
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slädprydnad, allmoge, 1800-tal.
3d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Brevskåp Art Deco 1900-talets första hälft.
3d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Figuriner, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
6d 8 tim
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK