Möbler

40 föremål
Cassone / kista, Italien delvis 1600-tal.
3 tim 48m
2 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
3 tim 58m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stegpall, Italien, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tamburmajor/Rockhängare sent 1900-tal.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 3 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dagbädd, Dux, 1970-tal.
6d 5 tim
Dagbädd, Dux, 1970-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK