Möbler

34 föremål
Fröseke, spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
9 tim 51m
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, tenn, 1920/30-tal.
2d 8 tim
Spegel, tenn, 1920/30-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
3d 9 tim
700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
3d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
4d 8 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
5d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-tal.
5d 8 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
6d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-tal.
6d 11 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK