Möbler

20 föremål
Spegel, Sverige, 1900-talets andra hälft.
15 tim 10m
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel omkring år 1800 Sengustaviansk.
23 tim 21m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel gustaviansk, 1800-tal.
3d 19 tim
Spegel gustaviansk, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
5d 18 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
5d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Speglar, ett par, barockstil, 1900-tal.
6d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1930/40-tal.
6d 18 tim
Spegel 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK