51 föremål
Staket 5 sektioner omkring 1900 smide.
5 tim 29m
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Porsche x Rimowa, picknickset, 2000-tal.
6 tim 25m
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
7 tim 15m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Djonk/skeppsmodell, trä, 1900-tal.
8 tim 49m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusstakar, ett par, empirestil, sent 1800-tal.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vinkylare, nysilver, samtida.
3d 4 tim
Vinkylare, nysilver, samtida.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fotogenlampa, tidigt 1900-tal.
4d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Läslampa, 1800 talets första hälft.
5d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rolf Swedberg, ”Mor och barn”.
5d 5 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK