26 föremål
Staket 5 sektioner omkring 1900 smide.
10 tim 54m
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Porsche x Rimowa, picknickset, 2000-tal.
11 tim 50m
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
12 tim 40m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Djonk/skeppsmodell, trä, 1900-tal.
14 tim 14m
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK