Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

19 föremål
Cissy Zoltowska brosch 1900-talets andra hälft.
1 tim 50m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Hapi 4", armband.
2 tim 38m
Hermès, "Hapi 4", armband.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, filt.
6 tim 6m
Burberry, filt.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, armband, "Collier de Chien", 2015.
9 tim 54m
4 250 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, kedja/halsband, 1984.
2d 3 tim
Chanel, kedja/halsband, 1984.
3 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Prada, agenda.
2d 4 tim
Prada, agenda.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, armring, guldfärgad metall och skinn.
2d 6 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf vintage.
2d 9 tim
Hermès, scarf vintage.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, väska, vintage.
3d 4 tim
Lanvin, väska, vintage.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, necessär, vintage.
3d 5 tim
Céline, necessär, vintage.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alexander McQueen, skärp.
3d 9 tim
Alexander McQueen, skärp.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, 2 st nyckehållare samt nyckelring.
5d 8 tim
1 211 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Tout en Carre".
6d 6 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Profile Sellier".
6d 7 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Brides de Gala".
6d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK