1056
69527

DAUM, vas, Nancy, Frankrike. Jugend.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
33 000 SEK

Överfång med emaljmålad dekor av trädlandskap i grönt och svart mot matt melerad fond. Signerad DAUM NANCY. Höjd 20,5 cm.

Mynningsnagg.