1091
68995

LEGRAS & CIE, bordslampa, Frankrike. Jugend.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Målad reliefdekor av trädlandskap i färger mot melerad fond. Signerad Legras PARIS. Genombruten metallfattning. Höjd 18 cm.

Obetydliga mynningsnagg.